Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Miganie świateł awaryjnych po zamknięciu z pilota

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Miganie świateł awaryjnych po zamknięciu z pilota

    To taki za 120 to za pol darmo, bo jak sie lepiej poklika to 240tys wychodzi :lol:

  • #2
    [O2FL] Miganie świateł awaryjnych po zamknięciu z pilota

    Witam,

    Wczoraj pojawił się u mnie problem jak w tytule tj. po zamknięciu auta z pilota światła awaryjne zaczynają migać w odstępie kilkunastosekundowym. Dopiero po zamknięciu auta kluczykiem jest OK.

    Wcześniej zamykałem z pilota i nie było żadnych problemów.. Wydaje mi się że może mieć to związek z ujemnymi temperaturami, bo jak auto postało przez noc w garażu i zrobiłem rano próbę to było OK. Dopiero po południu zostawiłem auto na zewnątrz i problem znowu się pojawił..

    Czy ktoś z Was już miał taki problem?

    Komentarz


    • #3
      kamil_lukasik, masz alarm?
      najprawdopodobniej alarm "chce ci coś powiedzieć" mrugając
      jeśli alarm ori(fabryczny) najparadopodobniej któraś z klap jest niedomknięta
      jeśli nieori(dokładany np w ASO)- pocztaj instrukcję
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Z tego co widzę w dokumentach mam alarm DEST (nie znam się ale wnioskuję że to nieori).
        W instrukcji jest napisane że najprawdopodobniej jest to związane z niedomknięciem klapy. Tyle tylko że sprawdzałem wszystkie klapy to raz, a dwa że jak postał w nocy w garażu to było OK..

        Komentarz


        • #5
          Być może zamarzł któryś z wyłączników np. klapki do baku paliwa, bagażnika itp.

          Komentarz


          • #6
            kamil_lukasik, często w takich temp w mikrostykach zamków i klap potrafi się skraplać woda- ogrzej auto i przedmuchaj zamki powietrzem lub rozmarażaczem
            mikrostyki masz w drzwiach, zamku maski, klapy tylnej

            Zamieszczone przez kamil_lukasik
            alarm DEST (nie znam się ale wnioskuję że to nieori)
            definitywnie nie ori :wink:

            [ Dodano: Nie 26 Sty, 14 18:22 ]
            Zamieszczone przez Ebenezer
            klapki do baku paliwa
            tam nie ma mikrostyku - jest zwykły siłownik i nie jest ono monitorowane w przypadku alarmu
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              Ok, dzięki za rady. Teraz i tak przez trzy dni będzie stał w garażu, zobaczymy może woda która przymarzała wyparuje :P

              Komentarz


              • #8
                kamil_lukasik, jak ktoś pomógł to mu kliknij :wink:
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X